poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Tego samego chcą , tego samego się boją .People help the people / Birdy


Posłuchaj , czytając . http://www.youtube.com/watch?v=OmLNs6zQIHoAle on nie rozumiał , że słowa mogą być jak muzyka , sprawiać , że serce bije szybciej .


nie mieć kogoś , a bać się go stracić . Dziwne .

Przeczekajmy tą wichurę uczuć .


- Więc mamy żyć bez nadziei ? 
- Tak jest łatwiej .
Znów mam ochotę walnąć uczuciami w ścianę .


Nic nie jest niewątpliwe , nic pewne , ale wszystko możliwe .
Nie walcz z wiatrem . Rozłóż ręce i spróbuj dzięki niemu szybować .
Chyba zacznę być poważna . 


Tak , mamy prawo do szczęścia. Ale widocznie , zapomniałam się o nie upomnieć w odpowiednim czasie .


Chciałabym aby książka mojego życia napisana była ołówkiem , aby wymazać z niej kilka kartek .

i przekonałam się , że nie jest błędem powiedzenie Nadzieja Matką Głupich /.

Może to wszystko polega na tym , aby żyć dla kogoś  ?
Ja mówię o życiu . Prawdziwym .
" Rób co chcesz " - słowa , po których kompletnie nie wiemy co robić .


Do pełni szczęścia potrzebna miłość ? Narazie mam przyjaciół .
Następny dzień . A Ty dalej nie wiesz co robić , chociaż mówili , że wszystko się w końcu ułoży .Niby nienawidzisz , a jednak coś do Niego ciągnie .
Jak dobrze , jest czasami móc kompletnie myśleć o niczym . Wbrew pozorom jest to trudniejsze niż myślenie .


Optymizm jest wynikiem niedostatecznych informacji .
Ciągle słyszymy od rodziców , że my mamy beztroski życie , że naszym jedynym obowiązkiem jest nauka . Nienawidzę tych stwierdzeń . Czy oni nie widzą , że każdy ma problemy , każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku . Dla małego dziecka problemem jest to , że śnieg znikł , a dla nas ? Dla nas .  Tu zaczynają się schody . Pierwsze miłości , nauka ,  lekcje , zakazy , nakazy , zranienia , myśli samobójcze , przecież my mamy masę spraw , masę decyzji do podjęcia , ale nie . Przecież my prowadzimy beztroskie życie , które jak widać nie jest wcale takie kolorowe .

Dlaczego tak często kupujemy rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy, żeby zrobić wrażenie na ludziach, których nie znamy?


strasznie podobał mi się ten opis < 3 więc musiałam w dłuższej wersji go podać  :


Lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. cola zamieniła się w wódkę a rowery w samochody. niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm? kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka to to, że jesteś głupia.. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi a mama była największym bohaterem? Kiedy twoimi najgorszymi wrogami było twoje rodzeństwo? kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie najszybciej.. kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą.. kiedy wkładanie krótkiej spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką.. Największy ból jaki czułeś to pieczenie startych kolan i łokci. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro". więc dlaczego tak nie mogliśmy doczekać się aby dorosnąć? No love . 6 komentarzy:

 1. Kocham tą piosenkę ;> *.*
  i jak zawsze świetne opisy ;)
  Najbardziej spodobał mi się ten : Ciągle słyszymy od rodziców , że my mamy beztroski życie , że naszym jedynym obowiązkiem jest nauka . Nienawidzę tych stwierdzeń . Czy oni nie widzą , że każdy ma problemy , każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku . Dla małego dziecka problemem jest to , że śnieg znikł , a dla nas ? Dla nas . Tu zaczynają się schody . Pierwsze miłości , nauka , lekcje , zakazy , nakazy , zranienia , myśli samobójcze , przecież my mamy masę spraw , masę decyzji do podjęcia , ale nie . Przecież my prowadzimy beztroskie życie , które jak widać nie jest wcale takie kolorowe .

  Pozdrawiam i zapraszam ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Super blog. NA prawdę mi się podoba. Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne :** ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny . ; -**

  OdpowiedzUsuń

Mam nadzieję , że podobają wam się wpisy ; )
Dziękujee za  komentarz , za każdą opinię  .♥

Mam jedną uwagę: staram się zaglądać na każdy blog, ale jeżeli wchodzisz tutaj tylko po to, żeby zareklamować swojego bloga, nie czytając nawet postu- daruj sobie z komentarzem.